www.sc-samp.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.sc-samp.com

89.207.129.73:7780
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 [OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Kiki.

Kiki.


Broj komentara : 18
Join date : 2012-02-03

[OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: [OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se   [OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se EmptyFri Feb 03, 2012 11:10 am

Pravila podforuma "Predstavite se"


Naslov teme -Naslov teme treba da se odnosi na sastav teme. Zabranjeni su naslovi tema poput "ALOOOOOOO???".
Refreshanje tema - Refreshanje, odnosno - obnavljanje tema starijih od mesec dana je zabranjeno.
Postovi - Svaki post kraći od tri reči smatraće se spamom i biće kažnjen.
Citat - Zabranjeno je da post sadrži samo citiranje posta nekog drugog korisnika.
Velika slova(CAPS) - Zabranjeno je pisanje velikim slovima jer se to smatra deranjem na nekoga.
Dupli postovi - Zabranjeno je pisati duple postove (DP).
Offtopic- Zabranjeno je pisanje postova koji nemaju veze sa temom.
Warez - Warez je strogo zabranjen na ovom forumu. - Warez je sve ono što bi morali da kupite, a ovako dobijete besplatno - drugim riječima, ilegalni materijal.
Spam - Spam je najstrožije zabranjen. Svaki oblik spama će biti strogo kažnjen. Više detalja - tema.

NAPOMENA:
  • Znaci samo otvorite novu temu i predstavite se.
  • Za vise informacija ili nejasnoca obratite mi se na PM

Na vrh Go down
Hamza|Cruz

Hamza|Cruz


Broj komentara : 40
Join date : 2012-02-06

[OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se   [OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se EmptyMon Feb 06, 2012 9:11 pm

Ja sam Hamza !! :DD
Sad cu za 2 mjeseca napuniti 17 godina Razz , volim se zezati haha i mrzim skolu....
Ovih dana sam puno cistio snijeg , obecali su mi iz mjesne zajednice dati dnevnicu Smile)
Nick ig mi je Hamza_Cruz... volim nabijati komentare na forumu.. haahah
Treniro sam fudbal dugo godina , a prije dva mjeseca sam prestaod a treniram K-1 ..
Sta vise reci .. evo vam jedna slikica mene Smile)


[OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se 2vmzkw9
Na vrh Go down
kirba




Broj komentara : 26
Join date : 2012-02-07

[OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se   [OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se EmptyTue Feb 07, 2012 9:10 am

Ja sam bakir imam 15 godina
Volim samp (preslo mi od brata xD) nick Ig mi je Frank_Cardozaa i ova mala iznad mi je sestra xD Smile)) Volim se zezati sa rajom ali nevolim da nerad i kada neko radi sranja a nezeli da snosi posljedice
Inace u rl volim fudbal idem u kladaru redovno xD bio sam golman 3 godine eto to je to =)
Na vrh Go down
Hamza|Cruz

Hamza|Cruz


Broj komentara : 40
Join date : 2012-02-06

[OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se   [OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se EmptyTue Feb 07, 2012 9:43 pm

NEvoli on nered i belaje al mu ja uvijek napravim belaj Razz hahaah
Na vrh Go down
Kiki.

Kiki.


Broj komentara : 18
Join date : 2012-02-03

[OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se   [OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se EmptyWed Feb 08, 2012 8:59 am

Pozdrav ja sam Kiki.Ig nick mi je Kiki Tenja.Dolazim iz Osijeka.Danas sam zaspo u skolu :S xd.
Na vrh Go down
Mike_Ludameister

Mike_Ludameister


Broj komentara : 6
Join date : 2012-02-04
Age : 27

[OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se   [OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se EmptyThu Feb 09, 2012 12:50 pm

Pozz ja sam Miodrag nick IG Mike_Ludameister nevolim nered volim da se druzim i igram samp godinu dana sam bio igrac jednog kluba pionira
Na vrh Go down
Hamza|Cruz

Hamza|Cruz


Broj komentara : 40
Join date : 2012-02-06

[OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se   [OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se EmptyThu Feb 09, 2012 7:40 pm

PA bacite koju sliku j**** ga ja hahah Very Happy
Na vrh Go down
Semir_Montana




Broj komentara : 4
Join date : 2012-02-03

[OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se   [OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se EmptyFri Feb 10, 2012 5:40 pm

Vak ja sam Semir Krnjic a zovu me Krnja iz Lukavca sam skolu sam zavrsio prosle godine xP sta josh da vam kazem a ja IG Semir_Montana inace LIDER (Y) navijam za Chelsea ew i od mene fotka [OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se 18334119288874073170710 ako se vidi
Na vrh Go down
Sponsored content





[OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se   [OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se Empty

Na vrh Go down
 
[OBAVEZNO||CITAJ]Pravila podforuma Predstavite se
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Server vracen na stari IP! OBAVEZNO CITAJ
» PRAVILA (OBAVEZNO)
» ◄Los Surenos pravila [OBAVEZNO SVI CITATI]►
» Čitaj prije otvaranja teme.
» Kako pravilo otvoriti temu za Korisnicki Racun!OBAVEZNI ČITAJ!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
www.sc-samp.com :: www.sc-samp.com :: Predstavite se-
Idi na: