www.sc-samp.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.sc-samp.com

89.207.129.73:7780
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Prijave za lidere [NOVO LEVEL 6+]

Go down 
5 posters
AutorPoruka
EdwarDDD




Broj komentara : 5
Join date : 2012-02-06

Prijave za lidere [NOVO LEVEL 6+] Empty
KomentarNaslov komentara: Prijave za lidere [NOVO LEVEL 6+]   Prijave za lidere [NOVO LEVEL 6+] EmptyMon Feb 06, 2012 3:49 pm

Ovako dragi moji otvorene su prijave za lidere , kao sto u naslovu pise potrebno je level 6 ili vise ! Sa manjim levelom cu temu obrisat znaci !! Prelazimo na strogi RP i igrac koji nezna pravila nek se ne prijavljuje !!!!


SLEDECI FORMULAR POPUNITE !!!



Kod:
Ime na serveru :
Ime na forumu :
Koji ste level :
Koju organizaciju / bandu zelite :
Slika stats [OBAVEZNO] :
Koliko ste aktivni na serveru :
Koliko ste aktivni na forumu :
Jeste ikada bili lider ,ako da koje bande :
Biografija [IC]Opsijes se ingame :
Iskustvo sa liderom od 1-100 :
RP Pravila 1-10 :



AKO STE PROSLI JAVITE MI SE IN GAME NICK : EDWARD EX !
A JA CU VAS PROSLIJEDIT NEKOM OD TESTERA !!!!!!
AKO STE ODBIJENI NEMOJTE PONOVO SLATI ! BICETE KAZNJENI OD STAFF TEAMA !!

SRETNO SVIMA

PROOBOOT ADMIN TEAM .
Na vrh Go down
Nikola_Master




Broj komentara : 3
Join date : 2012-02-06

Prijave za lidere [NOVO LEVEL 6+] Empty
KomentarNaslov komentara: Prijava   Prijave za lidere [NOVO LEVEL 6+] EmptyMon Feb 06, 2012 4:18 pm

Ime na serveru :Nikola_Master
Ime na forumu : Nikola_Master
Koji ste level : 6
Koju organizaciju / bandu zelite :Lcn
Koliko ste aktivni na forumu :Dosta sam aktivan da dobijem lidera mnogo
Jeste ikada bili lider ,ako da koje bande :da mnogo puta
Biografija [IC]Opsijes se ingame :Pa znam rp pravila i ne ubijam bez razloga
Iskustvo sa liderom od 1-100 : 100
RP Pravila 1-10:100
Na vrh Go down
Sony




Broj komentara : 42
Join date : 2012-02-05

Prijave za lidere [NOVO LEVEL 6+] Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijave za lidere [NOVO LEVEL 6+]   Prijave za lidere [NOVO LEVEL 6+] EmptyMon Feb 06, 2012 7:35 pm

Ime na serveru : Armando Cruz
Ime na forumu : Sony
Koji ste level : 6
Koju organizaciju / bandu zelite : La Cosa Nostra
Slika stats [OBAVEZNO] : NA SLICI SE VIDI DA MI TREBA JOS 1 RESPECT ZA LVL 6 To cu ja odma dobit evo slike:


Nemoze mi se stavit slika pise mi : New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.
Tako je bgm..Mozete proverit na serv koi sam lvl i kolok imam respecta Nece se upload Stvarnooo


Koliko ste aktivni na serveru : 6h+
Koliko ste aktivni na forumu : 5h+
Jeste ikada bili lider ,ako da koje bande : Da
Biografija [IC]Opsijes se ingame : Rodjen sam u malom selu pored Los Santosa tako zvanom Dillimore tu sam poceo radit sa velikim iskustvom,kao mali vozio sam se sa svojim ocom vozio je kamione i dan i noc da bih nas prehranio..jednog dana ja sam porastao veliki veoma me dosta privlacio..jednog dana otisao sam kod sefa koji je drzao kompaniju San Fiero Camionos
bio je veoma strog ziveo je u san fieru u jednoj lijepoj vili zvao se Marc Crack..posto je moj otac poginuo kamionom sleteo u more u los santosu kod marine ja sam se odlucio da nastavim tim poslom..radio sam dan dva tri i tako sve dok mi se jednog dana nije rodio SIN po imenu Terell Chupaja..nisam vise mogao radit jedini je on bio u mom zivotu vise sati sam posvecivao njemu i tako jednog dana mi ostali bez para sina sam cuvao kod svoje Majke po imenu Nina Wolf ona ga je cuvala dok mi jedan drug William Wallace nije dao ideju da pocnem radit u lovacko drustvo HITMAN tako se zvala rekao mi je tu se velike pare zaradjuju ja sam pristao odveo me je kod nekog coveka po imenu Hamza Cruz veoma tih i povecena osobba je bila..Ubacio me u taj posao pomocu wiliama koi mi je pomogao usao sam prvi zsadak mi je bio na mom laptopu je pisalo da moram ubit nekog coveka po imenu Elvis Corleone jurio sam ga dva tri dana sve dok mu nisam saznao gde mu je kuca..dok nisam mogao da ga ubijem jednog jutra sam se rano probudio cekao ga snipoerom ispred njegove kuce ii cekao u jedno doba on izadje iz kuce nisanio sam ga dok je ulazio u auto ja sam opalio metak i puff pravo u glavu nisam mogao da verujem svojim ocima pogledao sam laptop stigla poruka od sefa Hamze na kojoj pise: Odlicno izvrsen zadat dodji do Lovackog Drustva do dobijes svoju platu otisao sam tamo kad je on izvadio 5miliona iz kofera uzeo sam ih i odma ih sacuvao u banci..tako sam radio radio i nahranjivao svoje dijete i to radim sve do dan danas

Iskustvo sa liderom od 1-100 : 100++++
RP Pravila 1-10 : 10++++
Na vrh Go down
EdwarDDD




Broj komentara : 5
Join date : 2012-02-06

Prijave za lidere [NOVO LEVEL 6+] Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijave za lidere [NOVO LEVEL 6+]   Prijave za lidere [NOVO LEVEL 6+] EmptyTue Feb 07, 2012 3:36 am

Primljen na test ! Bices obavijesten !
Na vrh Go down
Sebastian_Marquezz




Broj komentara : 1
Join date : 2012-02-07

Prijave za lidere [NOVO LEVEL 6+] Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijave za lidere [NOVO LEVEL 6+]   Prijave za lidere [NOVO LEVEL 6+] EmptyTue Feb 07, 2012 11:38 am

Ime na forumu :Sebastian_Marquezz
Koji ste level : 10
Koju organizaciju / bandu zelite :Carbon Racer's
Slika stats [OBAVEZNO] : Nemogu je ubacit neznam zasto
Koliko ste aktivni na serveru :90%
Koliko ste aktivni na forumu : 90%
Jeste ikada bili lider ,ako da koje bande :Da,bande Groove
Biografija [IC]Opsijes se ingame :
Iskustvo sa liderom od 1-100 :100
RP Pravila 1-10 : 10
[/code][/size][/color]


AKO STE PROSLI JAVITE MI SE IN GAME NICK : EDWARD EX !
A JA CU VAS PROSLIJEDIT NEKOM OD TESTERA !!!!!!
AKO STE ODBIJENI NEMOJTE PONOVO SLATI ! BICETE KAZNJENI OD STAFF TEAMA !!

SRETNO SVIMA

PROOBOOT ADMIN TEAM .
[/quote]
Na vrh Go down
Mr_Capone




Broj komentara : 13
Join date : 2012-02-03

Prijave za lidere [NOVO LEVEL 6+] Empty
KomentarNaslov komentara: c   Prijave za lidere [NOVO LEVEL 6+] EmptyWed Feb 08, 2012 9:25 pm

odbanajte me sa servera, nick Daris Capone ip 109.228.126.16 sredite mi to prvo admin koji owo procita....!
Na vrh Go down
Sponsored content





Prijave za lidere [NOVO LEVEL 6+] Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijave za lidere [NOVO LEVEL 6+]   Prijave za lidere [NOVO LEVEL 6+] Empty

Na vrh Go down
 
Prijave za lidere [NOVO LEVEL 6+]
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» ProoBoot Glavni Chat
» Testeri za lidere.
» OBAVZENO ZA LIDERE
» Testeri za lidere !
» POHVALE NA LIDERE I CLANOVE PDA

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
www.sc-samp.com :: www.sc-samp.com :: Server Obavjesti-
Idi na: