www.sc-samp.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.sc-samp.com

89.207.129.73:7780
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 •• Taxi | Pljacke | ••

Go down 
AutorPoruka
CruZz




Broj komentara : 25
Join date : 2012-02-03
Mjesto : Crna Gora

•• Taxi | Pljacke | •• Empty
KomentarNaslov komentara: •• Taxi | Pljacke | ••   •• Taxi | Pljacke | •• EmptyFri Feb 03, 2012 10:46 am

Posto neki neznaju cjenovnik za pljackanje i pljackaju preko service taxi a clanovi se zale ali nista na kraju....eo ovako cemo!
Krade:


/SERVICE TAXI
Da pojasnim onima koji neznaju....To se NESMIJE to nije DOZVOLJENO i to je NON RP... i ako vas neko tako pljacka, slikajte ga i slike mi posaljite u PM
PLJACKE
Cjena od pljacke je 1 k maximalno! Ako vas neko pita vise i nedate mu pa pocne prijetit prijavom na forum zbog toga isti postupak napravite znaci: slikajte i posaljite meni u PM
OTMICA
Cjena od otmice je 5 k maximalno! Ako je otmica taj igrac nemre vas pitat za pare vec mora nekog drugog zvat da mu uplati na njegov ziro racun. Ako vam neko kaze otmica i zeli vama uzet 5 k onda isti postupak: slikat i poslat slike meni u PM


Kod:
Prijavu saljete u sljedecem obliku:
Ime i prezime:
Ime igraca koji je prekrsio pravilo:
Kojo je pravilo igrac prekrsio:
Slika (OBAVEZNA):
Svijedoci:
Na vrh Go down
 
•• Taxi | Pljacke | ••
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» •• Taxi | Evidencija | ••
» •• Taxi | Slike | ••
» •• Taxi | Odsutnost | ••
» •• Taxi | Pohvale | Prituzbe | ••
» •• Taxi Prijave [OTVORENE] ••

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
www.sc-samp.com :: www.sc-samp.com :: Taxi Company-
Idi na: