www.sc-samp.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.sc-samp.com

89.207.129.73:7780
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!!

Go down 
4 posters
AutorPoruka
kemal123




Broj komentara : 7
Join date : 2012-02-03
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!! Empty
KomentarNaslov komentara: Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!!   Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!! EmptySat Feb 04, 2012 7:46 pm

nick:Semir_Montana on je moj brat igrao je igricu i isao je relog i kada je usao pisalo mu je You are banned form this server nije psovao niti je sta uradio.Molim unban moju ip adresu. HVALA!! Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
CAPONE

CAPONE


Broj komentara : 14
Join date : 2012-02-03
Age : 28
Mjesto : Zenica

Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!!   Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!! EmptySun Feb 05, 2012 1:38 am

Nema unbana dok ne postaš kako trbea....


Nick i level na serveru :
Nick Admina koji vas je banao :
Razlog bana :
Sika bana :
Na vrh Go down
SICILIANO

SICILIANO


Broj komentara : 6
Join date : 2012-02-04

Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!!   Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!! EmptySun Feb 05, 2012 1:46 pm

daj mi ip adrtesu i dobit ces unban
Na vrh Go down
Tom_Gerner




Broj komentara : 14
Join date : 2012-02-07

Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!!   Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!! EmptyTue Feb 07, 2012 11:19 am

Daj mi unban nick mi je Tom_Gerner a ip je 77.77.239.64 unban me,banovan sam bez razloga,ovaj sad novi ip je hakiran,ocu da se vratim na stari,kad vidim banan,pls unban me,vratite mi 300k kojih sam jedva zaradio,kucu,motor i lidera CNN ili me ubacite u CR i dajte mi GS lvl 4 jer sam i pprije bio dok nisam bio banan
Na vrh Go down
Tom_Gerner




Broj komentara : 14
Join date : 2012-02-07

Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!!   Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!! EmptyTue Feb 07, 2012 11:21 am

Nik na serveru:Tom_Gerner
Nik admina koji vas je banovao:Jerry Speed
Razlog bana:nema
Skila bana:neznam kako je postavit
Na vrh Go down
Tom_Gerner




Broj komentara : 14
Join date : 2012-02-07

Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!!   Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!! EmptyTue Feb 07, 2012 11:26 am

Prijasnji nik mi je bio Tom_Wager
Na vrh Go down
Tom_Gerner




Broj komentara : 14
Join date : 2012-02-07

Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!!   Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!! EmptyTue Feb 07, 2012 11:44 am

Nik na serveru:Tom_Gerner
Nik admina koji vas je banovao:Jerry Speed
Razlog bana:citer
Skila bana:imam
C:\Users\Kerim\Documents\GTA San Andreas User Files\SAMP\screens\sa-mp-002.png


Tom_Gerner: komentar modifikovan dana: Tue Feb 07, 2012 8:32 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Tom_Gerner




Broj komentara : 14
Join date : 2012-02-07

Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!!   Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!! EmptyTue Feb 07, 2012 11:46 am

Razlog je citer,bio sam GS lvl 4 i mogo sam se portat,a nisam ni jednu vrstu cita koristio
Na vrh Go down
Tom_Gerner




Broj komentara : 14
Join date : 2012-02-07

Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!!   Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!! EmptyTue Feb 07, 2012 8:31 pm

CAPONE unban me na stari ip servera
Na vrh Go down
Sponsored content





Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!!   Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!! Empty

Na vrh Go down
 
Unban MOLIM VAS !!-------> ODBIJENO!!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Zahtjev za unban Karlo_Sabic !!!ODBIJENO!!!!
» [Zahtjev za unban]Carlo Evans-----> ODBIJENO!
» Un bann!!!! ----->ODBIJENO!!!
» Unban me na starom ip
» unban me na starom serveru unprijed hvala

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
www.sc-samp.com :: www.sc-samp.com :: www.sc-samp.com-
Idi na: